לדלג לתפריט
 

משל: ביף טאנן / דונלד טראמפ

 |  29/06/2017, 13:49  

מארז בחזרה לעתיד. העברה מוקפדת

מהדורת הבלו-ריי של הטרילוגיה "בחזרה לעתיד" מכילה את שלושת הסרטים בהעברה מוקפדת ואיכותית ל-HD ועשרות שעות של פרטי בונוס שהם וודאי חגיגה גדולה לאוהדים. 30 שנה הם הרבה זמן וראוי להדגיש שלא הרבה נגרע ממה שאהבתם בסרטים בזמן אמת. אפילו נוספה להם לוויית חן. מה שכמובן מתפקד בגדול בתודעת היא המחלה הניוונית בה חלה מייקל ג'יי. פוקס, אומץ הלב שבו הוא מתמודד איתה ותפקיד האורח של עורך הדין הנכלולי המנצל את נכותו שעשה ב"האישה הטובה". איש טוב שאינו חושש לשחק איש רע.

האלמנט האקטואלי ביותר שאליו התוודעתי מהצצה בטרילוגיה ותוספותיה, היא העובדה שהדמות של ביפ טאנן, האיש הרע בשלושת הסרטים – מנער אלים דרך איש עסקים נוכל ועד פושע במערב הפרוע – מבוססת על דונלד טראמפ. לפני 30 שנה היה טראמפ איש עסקים ניו יורקי עם מוניטין רעים שסבל מהתנכלות תקשורתית. כעת הוא כל אלה יחד וגם נשיא. והצפייה בטרילוגיה עם המידע הזה מתויק בתודעה מעלה את "בחזרה לעתיד" כמה כיתות. במיוחד הסרט השני שבו גם תסרוקתו של טראמפ זוכה לחיקוי מוצלח.

ישראל
34
21°C
 
מיין
01
28°C
 
״אחר״, מגזין לתרבות, תקשורת ופנאי מייסד ועורך ראשי: רון מיברג סגן עורך: עמי ברנד עיצוב ובניית האתר: אבנר מיברג אמהות ההמצאה: בירנית גורן, פזית בנימין

להגיב